W dniach 28-29 września 2019 FORMACJA Taneczna Miejskiego Ośrodka Kultury w Lubawie uczestniczyła w 17 Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym im. ALINY JANIKOWSKIEJ ” Magia Tańca” w Ostrowie Wielkopolskim. Konkurs ten odbywa się cyklicznie od 17 lat, patronat nad konkursem objął Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak. W konkursie uczestniczyło 160 Ośrodków Kultury i Szkół BALETOWYCH z całej Polski. Grupa MOK LUBAWA zaprezentowała się w układach solowych i grupowych w kategoriach taniec klasyczny i współczesny. W kategorii taniec współczesny tancerki solowe formacji Miejskiego Ośrodka Kultury stanęły na podium zajmując 2 miejsce Wiktoria Czarnecka i 3 miejsce Natalia Modrzewska. W zmaganiach duetów Alicja Aranowska wraz z Amelią Strużyńską otrzymały wyróżnienie w kategorii taniec współczesny. W rywalizacji grupowej Formacja MOK LUBAWA zarówno w kategorii taniec klasyczny jak i taniec współczesny dwukrotnie uplasowała się na 3 miejscu zdobywając 2 brązowe statuetki dla Lubawy. Formację Miejskiego Ośrodka Kultury do zawodów przygotowały choreografki Klaudia Herman i Sylwia Balt.

Galeria: http://zdjecia.interia.pl/galeria,gcsi,BD77C884FEA4A41D6F7F4CF2FC5A58D50C1EFD9C

Write a comment:

Your email address will not be published.

fourteen + fifteen =

Znajdź nas na: