Spis występów Grupy Teatralnej Ło/Men (2012 – 2020…)

Stan Wyjątkowy

28.06.13 – Lubawa (Premiera)

20-22.09.13 – Żnin (Coś)

10.10.13. – Lubawa

12.10.13 – Ostróda (Ujawnij się)

18-19.11.13. – Sopot (Masska)

29.11.13 r. Mrągowo (Ptakk)

13-14.12.13. – Turek (4-ściana)

12.01.14 Ostróda (Wośp)

19.01.14. – Lubawa (wyzwolenie miasta)

20.03.14. – Olsztyn (zwierciadła)

16-18.05.14. – Rypin (41 Rypińska Wiosna Teatralna)

20.06.14 – Ostróda (Odk)

21-22.06.14. – Brodnica (But)

24-26.10.14 – Kraków (scenai?)

25.09.15 – I MT (Lubawa)

// 15 – przez rok i 4 miesiące + I MT

Poszukiwany P.M

21.03.15 – Lubawa (Premiera)

17-18.04.15. Teresin (Galimatias)

24-25.04.15 – Olsztyn (Zwierciadła)

29.04.15 – Ostróda (Odk)

16.05.15- Rypin (42 Rypińska Wiosna Teatralna)

22.05.15 – Gdańsk (Akcept)

14.06.15 – Dobre Miasto (Teatrowisko)

21.06.15 – Brodnica (But)

24.07-26.07.15 – Olecko (Chimera)

25.09.15- I MT (Lubawa)

18.-20.09.15. – Żnin (Coś)

6.11.15. – Mrągowo (Ptakk)

19-21.11.15 – Elbląg (Msa)

4.12.15 – Ostróda (Premiera Przebudzonych)

11-12.12.15 – Turek (4-ściana)

27.01.16. – Iława (ferie)

05.03.16. – Olsztyn (Baby)

06.03.16. – Ławice ^_^

21.05.16. – Bartoszyce

26.03.17 – Międzynarodowy Dzień Teatru (Lubawa)

//20 – przez rok i 2 miesiące + MDT

Januszek – Hardcore Disco

20.06.16 – Garwolin

5.11.16 – Lubawa II MT

20.06.17 – Płośnica (XXX PLT)

8-9.12.17r. – Turek (4-ściana)

16-17.06.18r. – Brodnica (BUT)

21.08.18r. – Olsztyn (noce teatralne)

24.09.18r. – dla AZPO w moku

//7

Multiwitamina

5.11.16. – II MT (PREMIERA)-Lubawa

9-10.12.16 – Turek (4-ściana)

15.01.17 – Ostróda (jubileusz)

09.03.17 – Ostróda (Odk)

17.03.17 – Olsztyn (Zwierciadła)

19.03.17 – Iława (Szkoła Spinel)

26.03.17 – Międzynarodowy Dzień Teatru-Lubawa

28-30.04.17 – Goleniów (Łaknienia)

13-14.05.17 – Rypin (44Rypińska Wiosna Teatralna)

10-11.06.17 – Brodnica (BUT)

20-21.06.17 – Płośnica (XXX PLT)

14.10.17 – Lubawa III MT

17.11.17 – Wejherowo (XII Przegląd Małych Form Teatralnych im.A.Luterka)

//13 przez rok

Kenopsia

26-27.10.18 – Lubawa IV MT

8-9.12.18 – Turek (4 ściana)

15-16.03.19 – Sokołów Podlaski (Szpulka)

30.03.19 – Lubawa (Dzień Teatru)

25.04-28.04.19 – Zduńska Wola (Wtoopa)

16.05.-18.05.19 – Rypin (Rypińska Wiosna Teatralna)

6.06.19 – Ostróda (Wieczór Teatralny)

7.06.-9.06.19 – Brodnia (BUT)

16.06.-18.06.19. – Płośnica (XXXII PLT)

25.10.-26.10.19. – Lubawa (V MT)

15.11.19. – Mrągowo (23. PTAKK)

18.12.19. – Miłakowo (występ dla szkoły)

Dieta

26-27.10.18 – IV MT

8-9.12.18 – Turek

30.03.19 – Lubawa (Dzień Teatru)

25.04-28.04.19 – Zduńska Wola (Wtoopa)

16.05.-18.05.19 – Rypin (Rypińska Wiosna Teatralna)

7.06.-9.06.19 – Brodnia (BUT)

16.06.-18.06.19. – Płośnica (XXXII PLT)

Okolicznościowe występy

06.12.12. – manekiny mikołajki Lubawa

10.01.13 – manekiny WOŚP Lubawa

29.05- manekiny dla przedszkola Lubawa

12.09. 14. Biała Dama ;d Lubawa

10?.07.16. – Biała Dama

11.11.16 – Terra Lubavia

15.11.16 – Terra Lubavia

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

four − three =

Znajdź nas na:     
Skip to content