❤️❤️ Szanowni Państwo, ❤️❤️
Miejski Ośrodek Kultury w Lubawie, jak co roku, przyłącza się do tysięcy sztabów w Polsce, aby wspólnie zorganizować 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, tworząc własny sztab pod numerem #7295 Lubawa.
❤️W 2024 roku mottem akcji jest „Tu wszystko gra OK!”, a celem 32. Finału jest „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.
W związku z powyższym, chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do wsparcia organizacji 32. Finału, który odbędzie się 28 stycznia 2024 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej OSiR. Istnieje wiele sposobów, w jakie można pomóc, a Państwa wkład może mieć istotny wpływ na osiągnięcie naszych celów.
❤️Może to być wsparcie w postaci gadżetów, które zostaną przekazane na licytację, pomoc rzeczowa lub wsparcie finansowe. Każda forma wsparcia jest niezmiernie cenna i przyczynia się do realizacji naszych działań charytatywnych.
Jeśli wyrażają Państwo chęć pomocy lub mają Państwo jakiekolwiek propozycje wsparcia, prosimy o kontakt do 24 stycznia. Możecie Państwo skontaktować się z nami mailowo pod adresem: mok@lubawa.pl, lub telefonicznie pod numerem: ☎ 89 645 26 68, 📱 573 003 712, 502 530 529.
Liczymy na Państwa otwarte serca, zaangażowanie i wsparcie. Razem możemy uczynić ten 32. Finał niezapomnianym wydarzeniem i pomóc potrzebującym.
Dziękujemy z góry za Państwa zaangażowanie.
Z poważaniem,
Szef Sztabu Kamila Kowalczyk