
Przed nami… XII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny w Lubawie!

Maj w naszym mieście zapowiada się magicznie. Przygotujcie się na pięć wyjątkowych wieczorów, z których każdy zostawi w Was inne, niezapomniane wspomnienia.
Tegoroczna, dwunasta edycja festiwalu to prawdziwa uczta dla koneserów różnych brzmień – od organowego sacrum, przez jazz, aż po polską piosenkę w najlepszym wydaniu.


Co nas czeka w tym roku? Oto kalendarz wydarzeń:
„MUZYKA & SŁOWO” – Laura Łącz (słowo), Roman Perucki (organy) oraz soliści z Japonii i Ukrainy.
„THE BEST OF” – Sławek Uniatowski z zespołem. Najpiękniejsze polskie i światowe przeboje w aksamitnym brzmieniu.

22 MAJA | 18:00 | Dziedziniec LCAS
„JESZCZE PIĘKNIEJ” – Jedyny w swoim rodzaju głos Grażyny Łobaszewskiej z zespołem.

29 MAJA | 18:00 | Dziedziniec LCAS
„DIXIE BROTHERHOOD” – Energetyczny jazz tradycyjny oraz Adrianna Ropla (wokal).

6 CZERWCA | 18:00 | Dziedziniec LCAS
„MUZYKA & SŁOWO” – Maria Pakulnis (słowo) oraz wybitni instrumentaliści i soliści z Armenii.

WSTĘP WOLNY na wszystkie wydarzenia!
Dyrektor Artystyczny: Tomasz Glanc
Prowadzenie: Andrzej Lewicki
Do zobaczenia na koncertach!
