Serdecznie zapraszamy na premierę spektaklu pt. „Mina” w wykonaniu MłodzieÅŒowej Grupa Teatralna Ło/men, działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury w Lubawie. Premiera odbędzie się 22 czerwca 2024 roku (sobota) o godzinie 18:00 w sali widowiskowej MOK , działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury w Lubawie.
🎬 𝐎 𝐒𝐩𝐞𝐀𝐭𝐚𝐀𝐥𝐮 „𝐌𝐢𝐧𝐚” 🎬
„Mina” to nie tylko tytuł spektaklu, ale takÅŒe imię głównej bohaterki. Siedmioro młodych ludzi mieszka u ciotki na starym strychu. Wspólnie spędzają czas, bawią się, kłócą, rozmawiają, docierają do siebie i wspierają się, aÅŒ do momentu, gdy zostaje ujawniony „skarb” – sekret. Wtedy sytuacja się zmienia i pojawiają się trudne emocje.
🌟 𝐎 𝐙𝐞𝐬𝐩𝐚𝐥𝐞 🌟
MłodzieÅŒowa Grupa Teatralna „Ło/Men” działa i tworzy od 2012 roku, skupiając młodzieÅŒ ze szkół podstawowych i średnich. Zespół regularnie spotyka się, szlifując warsztat aktorski, opracowując nowe spektakle oraz angaÅŒując się w lokalne inicjatywy. Grupa aktywnie uczestniczy w przeglądach, festiwalach i spotkaniach teatralnych, prezentując swój dorobek artystyczny i zdobywając cenne doświadczenie. Dzięki temu, „Ło/Men” ma na swoim koncie wiele znaczących sukcesów. Obecny skład zespołu to debiutujący młodzi aktorzy, pełni pasji i gotowi wyraÅŒać siebie poprzez sztukę.
Spektakl porusza takie tematy jak lęk, samotność, bezradność, poczucie winy oraz potrzeba wyparcia. Przedstawia, dokąd moÅŒe zaprowadzić nas mechanizm obronny i jak waÅŒne jest posiadanie bliskiej osoby, która jest obok naprawdę.
„Mina” to trzymająca w napięciu historia, która wzbudza skrajne emocje i skłania do refleksji nad naszymi relacjami i emocjami.
🎭 𝐑𝐞𝐳̇𝐲𝐬𝐞𝐫𝐢𝐚 𝐢 𝐎𝐛𝐬𝐚𝐝𝐚 🎭
Spektakl został wyreÅŒyserowany przez Monika Kazimierczyk
Wystąpią:
🎭 Angelika Niedźwiecka
🎭 Paulina Niedźwiecka
🎭 Bartek Pankowski
🎭 Marcel Zieliński
🎭 Maja Wiśniewska
🎭 Laura Rutecka
🎭 Lena Kołpacka
🎬Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia teatralnego! Zapraszamy do wspólnego przeÅŒywania tej niezwykłej historii razem z nami.
📅 Data premiery: 22 czerwca 2024 (sobota)
🕔 Godzina: 18:00
🏛 Miejsce: Sala widowiskowa MOK Lubawa
🎟Wstęp wolny
Do zobaczenia na premierze!
MOK
MoÅŒe być zdjęciem przedstawiającym ‎tekst „‎GRUPA TEATRALNA ŁO/MEN MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W LUBAWIE PREMIERA SPEKTAKLU P. T. MINA SPEKTAKL NA PODSTAWIE TEKSTU DOMINIKI STANISZEWSKIEJ 22 CZERWCA 2024 GODZINA 18:00 SALA WIDOWISKOW/ K LUBAWIE DLA WIDZÓW OD 10 ROKU Å»YCIA WSTĘP WOLNY RE YSERIA: MONI KA KAZIMIERCZYK ΚΑΖΙ OBSADA: ANGELIKA NIEDÅ»WIECKA PAULINA NIEDŹWIECKA BARTEK ARTEKPANKOWSKI MARCEL ZIELIŃSKI MAJA WIŚNI MAJAWIŚNIEWSKA EWSKA LAURA RUTECKA LENA LENAKOŁPACKA Nc MIEJSKI OSRODEK KULTURY በርያታህህ M ن-‎”‎