Zapraszamy serdecznie na 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lubawie!
📅 Data: 28 stycznia (niedziela
🕗 Godzina: 8:00 – 17:00
📍 Miejsce: LUBAWA
Dołączcie do naszego wydarzenia i bierzcie udział w akcji charytatywnej, która łączy serca i pomaga potrzebującym.
❤Wolontariusze WOŚP będą zbierali datki na ulicach miasta Lubawy przez cały dzień, więc dołączcie do nas i wsparcie tę szlachetną inicjatywę!
🎥 Dla najmłodszych przygotowaliśmy seanse kinowe w Kinie POKÓJ Lubawa o godzinach 11:15 i 12:45. Wystarczy symboliczna wrzutka do puszki, aby wziąć udział w tych seansach.
☕ Poza tym, zapraszamy Was na pyszne przekąski i napoje w naszej kawiarence.
🧘‍♀️ O godzinie 14:00 w Lubawskie Centrum Aktywności Społecznej odbędą się zajęcia jogi SERCA. To doskonała okazja do relaksu i wzmocnienia zdrowia!
A po południu zapraszamy Was na wielki Finał, który odbędzie się w Hali widowiskowo-sportowej OSiR ul. Św. Barbary 45, o godzinie 16:00.
🚒 Podczas Finału będziecie mieli okazję zobaczyć prezentację wozów strażackich i policyjnych oraz pokaz udzielania pierwszej pomocy przygotowany przez Ochotnicza Straż Pożarna w Lubawie
🌡️ W Strefie Zdrowia będzie można skorzystać z badań spirometrii oraz odwiedzić kącik dla dzieci przygotowany przez Miejski Ośrodek Zdrowia w Lubawie.
🎶 Nie zabraknie także licznych występów artystycznych, takich jak prezentacje dzieci z Przedszkola Miejskiego w Lubawie, występ solistów Studia Wokalnego MOK, formacje taneczne Miejskiego Ośrodka Kultury, pokaz sekcji zapaśniczej MLKS SOKÓŁ, występ Chóru Appasjonata oraz koncerty muzyczne, w tym koncert zespołu Lonely Tree Sound oraz Piękni i Młodzi. Dawid Narożny.
🌟 Na zakończenie Finału, o godzinie 20:00, wznieśmy wspólnie Światełko do Nieba, świętując zakończenie 32. Finału WOŚP.
🎉 W trakcie Finału czekają Was także loterie fantowe, licytacje darowizn oraz gadżetów WOŚP oraz kawiarenka przygotowana przez Seniorów, gdzie będziecie mogli posmakować pysznych ciast i napić się herbaty i kawy.
Dołączcie do nas, razem możemy zdziałać wiele dobrego! 🤝💕
SZTAB #7295 MOK Lubawa
Znajdź nas na:     
Skip to content