Z przyjemnością zapraszamy dzieci na nasz wyjątkowy „Bal Karnawałowy – Od serca do serca”, który odbędzie się w dniu 25 stycznia w godzinach 16:30-18:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Lubawie.
❤❤❤To nie tylko okazja do wspólnej zabawy i przeżycia karnawałowego szaleństwa, ale również doskonała okazja, aby włączyć się w szlachetny cel. W trakcie balu będziemy zbierać środki na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! 🎈🎵
Na naszym balu czekają Was liczne atrakcje:
Zabawy taneczne i muzyczne 🎶🕺💃
Poczęstunek pełen smakołyków 🍭🍰
Mnóstwo radości i uśmiechów! 😄❤️
Prosimy o wsparcie WOŚP, przynosząc ze sobą dobrowolne datki, które wrzucicie Państwo do naszej specjalnej puszki. 🙏❤️
Bądźcie z nami tego dnia, bawcie się wspaniale i jednocześnie wspierajcie szczytny cel! „Od serca do serca” – razem możemy zdziałać naprawdę wiele.
Zapraszamy serdecznie i czekamy na Waszą obecność! 🎉🥳
MOK🎶🕺💃