🩰Zapraszamy na niezwykłe ZIMOWE WARSZTATY TANECZNE ! 🌨️
🗓️ Terminy:
20 stycznia (sobota)
23 stycznia (wtorek)
24 stycznia (środa)
🕺 Poziomy zaawansowania:
Średniozaawansowani
Zaawansowani
🧒🏻👦🏻 Warsztaty prowadzone będą w dwóch grupach wiekowych:
7-13 lat
14-20 lat
🩰 Techniki:
Jazz
Contemporary
Modern z elementami akrobatyki
👩‍🏫 Warsztaty poprowadzą:
💃Zuzanna Świderska – Tancerka, choreografka, dyplomowany instruktor tańca. Specjalizuje się w stylach: contemporary, jazz, street jazz oraz high heels. Jako reprezentantka zespołu „JazzOne” sama zdobyła wiele tytułów w Polsce i na arenie światowej.
– Tancerz, choreograf. Absolwent Akademii Artystycznej Codarts w Rotterdamie (NL). Występował na scenach wielu krajów, zdobywając doświadczenie i umiejętności.
🕺Szymon Sztaba – Tancerz, choreograf, tancerz Formacji Egurrola Dance Studio, Mistrz Polski i Świata w Formacjach i Mini Formacjach Jazz w IDO. Obecnie współpracuje z teatrami nad projektami tanecznymi w Polsce i Londynie.
Sędzia turniejów tanecznych, choreograf projektów indywidualnych tanecznych.
Tancerz i choreograf z licznymi sukcesami w Polsce i na świecie. Jego choreografie cechuje emocjonalne podejście i prawdziwe uczucia.
💃Wiktoria Elgas – to utalentowana tancerka, choreografka i instruktorka tańca, stretchingu oraz akrobatyki sportowej. Ukończyła Mazowiecką Akademię Tańca i Teatru oraz Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Posiada bogate doświadczenie w tańcu jazzowym, współczesnym i innych stylach tanecznych. Odnosiła sukcesy jako członek formacji tanecznych, brała udział w różnych projektach artystycznych i występowała zarówno na scenie teatralnej, jak i w programach telewizyjnych. Jej pasja i determinacja sprawiły, że osiągnęła wiele w dziedzinie tańca i akrobatyki sportowej.
Czekamy na Was w godzinach 10:00 – 15:00! 💃🕺
💲 Koszt warsztatów:
500 zł za 3 dni
200 zł za pojedynczy dzień
📅 Zapisy do 17 stycznia w MOK Lubawa, u Instruktorów – wpłata zaliczki 100 zł. Pozostałą część płatności można dokonać w trakcie warsztatów.
Serdecznie zapraszamy! 💃🎶🕺
MOK💃🎶🕺
Znajdź nas na:     
Skip to content